Kontakty międzynarodowe

ZAJĘCIA  POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KOŁA PRZEDMIOTOWE

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin zajęć Sala
Koło geograficzne mgr Alina Szajda Środa 13.30 – 16.00 Aula/21

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU MATURALNEGO

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin zajęć Sala
Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego mgr Sylwia Antczak Piątek 13.10 – 13.55 7
Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego mgr Anna Klimczyk Piątek 13.10 – 13.55 4
Zajęcia przygotowujące do matury z j. polskiego (rozszerzenie) mgr Marzena Kowalska    
Zajęcia przygotowujące do matury z j. rosyjskiego mgr Joanna Mochniak Poniedziałek 14.00 – 14.45 3
Zajęcia przygotowujące do matury z fizyki mgr Arleta Piwko Poniedziałek 14.00 – 14.45 23
Zajęcia przygotowujące do matury z biologii mgr Katarzyna Błażewska Czwartek 12.20 – 13.05

Pd

Zajęcia przygotowujące do matury z historii mgr Grażyna Binkowska wtorek 14.00 - 14.45 Pd
Zajęcia przygotowujące do matury z biologii mgr Urszula Pisarek Środa 14.00 – 15.30 12

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin zajęć Sala
Zajęcia SKS-u z piłki nożnej dziewcząt mgr Rafał Watras Czwartek 14.45 – 15.45 Gim
Zajęcia SKS-u – piłka ręczna dziewcząt mgr Elżbieta Kamforowska Czwartek 14.45 – 16.00 Gim
Zajęcia SKS-u z koszykówki chłopców mgr Łukasz Błażewski Poniedziałek 14.45 - 16.00 Gim

 

INNE ZAJĘCIA

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin zajęć Sala
Zajęcia Unijne* z matematyki mgr Beata Cichosz Wtorek 13.10 – 13.55 10
Zajęcia Unijne* z j. angielskiego mgr Anna Trojan

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Wtorek i czwartek 14.00 – 14.45

15

15

Zajęcia Unijne* z biologii mgr Urszula Pisarek Wtorek 13.00 – 14.45 12
Szkolny Klub Wolontariatu mgr Beata Romanowska Czwartek  14.00 – 15.00 od 15 II 2018 r. III p.
Zajęcia dla Gimnazjalistów z cyklu: „Poczuj się jak licealista”

mgr Anna Trojan

mgr Sebastian Raduj

mgr Rafał Włodarczyk

Soboty 10.00 – 11.30

wg harmonogramu

15
Zajęcia dodatkowe dla uczniów kl. II z chemii mgr Małgorzata Gonos

Soboty 9.20 – 12.20

(kiedy szkoła „pracuje”

20

Konsultacje dla uczniów kl. I

z fizyki

mgr Jarosław Muzolf Piątek 14.00 – 14.45 III p.

*Zajęcia Unijne – w ramach Projektu  „Młodzi Odkrywcy Sekretów Nauki AO”

ZAJĘCIA W SZKOŁACH DLA DOROSŁYCH

Rodzaj zajęć Nauczyciel prowadzący Termin zajęć Sala
Zajęcia wyrównawcze  (fakultatywne) z matematyki  dla kl. III ZLO, WLO mgr Zofia Jarynowska Piątek 14.00 – 14.45 4/8

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury

z j. angielskiego II A2 ZLO

mgr Tomasz Kaczanowski Piątek 14.45 – 15.30 20 B
Zajęcia dodatkowe dla słuchaczy II A 2, III A1 mgr Halina Trofimuk Termin do ustalenia  

 

 

Logowanie