Aktualności sportowe

Mistrzostwa Opola w koszykówce chłopców 2017/18 – 5-6 miejsce

W grupie eliminacyjnej rozgrywanej na sali gimnastycznej PLO VI (4-XII-2017) nasza drużyna wygrała wszystkie mecze. Wygraliśmy mecz z ZS Budowlanych oraz z ZSTiO, rewanżując się za porażki w dwóch ostatnich latach, i awansowaliśmy do półfinałów z pierwszego miejsca w grupie.
W półfinałach 12-XII-2017, wygraliśmy mecz z ZS Ekonomicznych, przegraliśmy z PLO I. W ostatnim meczu, decydującym o wejściu do finałów, niestety ulegliśmy, po bardzo zaciętej walce, drużynie gospodarzy z PLO VI. Ostatecznie nasza drużyna zajęła miejsca V-VI w Mistrzostwach Opola!
Brawa dla całej drużyny, za czas poświęcony na przygotowanie do zawodów oraz za wysiłek i zaangażowanie w czasie meczów!
20171212 113735
Drużyna w składzie: Dominik Wieczorek 3F, Mateusz Sosulski 3C, Karol Baj 3C, Szymon Nieckarz 3E, Maciek Smok 3C, Kacper Radoń 2C, Bartosz Bukański 1B, Paweł Kuderewicz 3C, Tymoteusz Macewicz 1A, Gabriel Macina 1C, Jakub Pawełek 1C, Jarema Skóra 2E
Trener: Łukasz Błażewski

Logowanie