Nasza działalność

Nasza działalność

Maraton pisania listów Amnesty International

0001.jpg

8 grudnia 2017 r. odbył się w naszej szkole maraton pisania listów Amnesty International organizowany przez Samorząd Uczniowski. Udało się napisać aż 233 listy na rzecz czterech postaci - Taner i 10 z Istambułu, Mahadine z Czadu, Xulhaza Mannana z Bangladeszu oraz Farida i Issy z Izraela. Jeszcze raz dziękujemy uczniom za zaangażowanie i liczymy, że w następnym roku akcja również będzie się cieszyć tak wysoką frekwencją.

 

Konkurs Prymasowski

18 października, odbył się coroczny Konkurs Prymasowski organizowany przez Samorząd Uczniowski i panią Teresę Seremak.

Bardzo dziękujemy wszystkim klasom oraz Zaocznemu Liceum Ogólnokształcącemu za zaangażowanie oraz jury za poświęcony swój czas. 

 1. miejsce - kl. IE

2. miejsce - kl. IF

3.miejsce - ZLO

 

Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości z okazji Dnia Patrona Szkoły.

Zwycięzcom gratulujemy! 

Belfry 2017

Dnia 13. października obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji Narodowej, w związku z czym odbyła się coroczna gala Belfrów. Belfer to nagroda przyznawana danemu nauczycielowi w konkretnej kategorii.

Jako samorząd uczniowski przeprowadziliśmy głosowanie wśród społeczności uczniowskiej, które wygląda nastęująco:

W kategorii Złota Męczydusza - pani profesor Anna Siwiec

W kategorii Złoty Pytajnik - pani profesor Katarzyna Błażewska

W kategorii Żelazne Zdrowie - pani profesor Krystyna Ziemska

W kategorii Pomysłowy Dobromir - pani profesor Sylwia Antczak

W kategorii Złoty Karabinek - pani profesor Anna Klimczyk

Jest to humorystyczne podziękowanie uczniów nauczycielom za cały wkład pracy, jakie Państwo dajecie nam podczas naszej trzyletniej (mamy nadzieję, że nie dłuższej) nauki w szkole. Liczymy, że każda z Pań czuje się zaszczycona otrzymaną nagrodą! Bardzo dziękujemy również pani Sylwii Antczak za przygotowanie całej gali oraz uczniom, którzy brali udział w części artystyczno-organizacyjnej.

 

Samorząd Uczniowski :)

 

Wyjazd integracyjny - wieczornica z SU

Bardzo dziękujemy dyrekcji, wychowawcom, opiekunom oraz wam, uczniom, za spędzenie wspólnego czasu podczas wyjazdu integracyjnego. Mamy nadzieję, że były to dla was 3 świetne dni oraz zintegrowaliście się z waszymi wychowawcami i klasami, a przygotowana przez nas wieczornica wam się spodobała. W linku poniżej zamieszczamy zdjęcia zrobione przez Julię Adamską.

https://drive.google.com/open?id=0B9IsCmUPCqzTVTl5MTZ0MEEzNmM

 

Samorząd Uczniowski :)

Dzień Chłopaka 

Z okazji Dnia Chłopaka chciałybyśmy chłopakom, Panu Dyrektorowi Romualdowi Florczakowi oraz męskiej części grona pedagogicznego jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia. Mamy nadzieję, że słodka niespodzianka w postaci ciasta spodobała się i przede wszystkim smakowała.

Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego :)

 

Logowanie